To Go – торба

3.213 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: 88% памук, 12% кожа
  • Димензии: 27 cm x 17 cm x 43 cm

Нема на залиха

SKU: 1048657591 Категории: ,

Description

Торба за повеќенаменска употреба. Се пере во машина на температура до 30°.

Материјал на изработка: 88% памук, 12% кожа
Димензии: 27 cm x 17 cm x 43 cm

To Go Колекцијата содржи производи кои се наменети за складирање и понесување на храна за сите оние кои се во движење и сакаат да се хранат здраво, но да ги избегнат пластичните производи. Порцеланот и непропустливоста на чиниите значат дека храната ќе биде свежа во текот на целиот ден.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

To Go - торба

3.213 ден

Нема на залиха