Toy’s Delight – шолја

-20% Off

1.686 ден

9 на залиха

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите од оваа колекција се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Додадете малку сјај на вашата празнична трпеза и уживајте во празничните моменти со вашите најблиски.

 

Капацитет: 390 ml.
Материјал: премиум порцелан

Toy’s Delight – шолја

1.686 ден

9 на залиха