Toy’s Fantasy – длабок сад бел со елка

Out of Stock

2.056 ден

Опис

Колекцијата Toy’s Fantasy ги враќа убавите спомени од детството со своите уникатни и совршени парчиња во божиќни бои. Создава празнична атмосфера и е совршена за празнична декорација во вашиот дом или за подарок.

 

Димензии: 24x24x4,5 cm.
Материјал: премиум порцелан

Toy's Fantasy - длабок сад бел со елка

2.056 ден

Нема на залиха