Urban Nature – чинија за сервирање, 42x24cm

4.994 ден

2 на залиха

SKU: 1034522916 Категорија

Опис

Колекцијата Urban Nature комбинира јасни, модерни форми со рустични елементи во скратен дизајн. Исклучително возбудлив баланс, совршен за урбаниот начин на живот. Ќе го најдете вашиот омилен артикал за сите намени во сеопфатниот опсег. На оваа чинија за сервирање послужете ги прилозите на многу апетитен начин. Презентирајте јадења со стил.

 

материјал врвен порцелан
боја бела
безбедно во машина за миење садови
безбедно во микробранова печка

Urban Nature - чинија за сервирање, 42x24cm

4.994 ден

2 на залиха