Urban Nature – чинија

2.759 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 36 x 27.5 cm

Нема на залиха

SKU: 1034522775 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија со повеќенаменска употреба, за сервирање и послужување на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 36 x 27.5 cm

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Urban Nature - чинија

2.759 ден

Нема на залиха