Urban Nature – длабок сад

1.590 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Нема на залиха

Description

Порцеланска длабока чинија со повеќенаменска употреба, генерално наменета за салати, мусли итн.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Urban Nature - длабок сад

1.590 ден

Нема на залиха