Urban Nature – сад за сервирање на салата

3.769 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 20,5 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање на салата. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 20,5 cm

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Urban Nature - сад за сервирање на салата

3.769 ден

Нема на залиха