Winter Bakery Delight – салвети

Out of Stock

295 ден

Нема на залиха

SKU: 3590740133 Категорија

Опис

Малечките хартиени салфетки имаат божиќни мотиви кои прекрасно го надополнуваат вашиот оброк за време на празниците. Разубавете и декорирајте ја вашата трпеза.

Димензии: 25 x 25 см

Winter Bakery Delight – салвети

295 ден

Нема на залиха