Wonderful World White – сет од 12 чинии

15.900 ден

-50% Off

1 на залиха

SKU: 1011557609 Категории: ,

Description

Сет од 12 чинии, изработени од бел премиум порцелан, безбедни за миење во машина за садови и безбедни за употреба во микробранова печка.

Сетот вклучува:

6 x чинии за ручек/вечера (27 см)
6 x длабоки чинии за супа (24 см)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Wonderful World White - сет од 12 чинии

15.900 ден

1 на залиха