Old Luxembourg Brindille – шолја (сина)

Out of Stock

1.290 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 250 ml

Нема на залиха

SKU: 1042079652 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 250 ml

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Old Luxembourg Brindille - шолја (сина)

1.290 ден

Нема на залиха