Showing 1–12 of 14 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Colorful Spring – вазна/свеќник

1.390 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 10,5см
Затвори

Colourful Spring – длабок сад

1.390 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 750 ml
Затвори

Colourful Spring – длабок сад

1.390 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 24 cm дијаметар
New
Затвори

Colourful Spring – салфети

379 ден
Материјал на изработка: Хартија Димензија: 33 cm x 33 cm
New
Затвори

Colourful Spring – тацна

1.049 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 14 см
Затвори

Colourful Spring – чинија (32 см)

2.490 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 32 cm дијаметар  
Затвори

Colourful Spring – чинија за салата

1.190 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 22 cm

Colourful Spring – чинија за сервирање

4.190 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 35 x 16 cm

Colourful Spring – везен подметач

830 ден
  • Материјал на изработка: Памук / Полиестер
  • Димензија: 32 cm x 48 cm
Sold out
Затвори

Colourful Spring – декоративен чаршаф за маса

2.890 ден
Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер Димензии: 143 cm x 49 cm
Затвори

Colourful Spring – длабок сад

1.690 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 13cm
New
Затвори

Colourful Spring – здела за овошје, 38 cm

6.690 ден
Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела