Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Entrée – бокал (1.5 L)

3.540 ден
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 25 cm x 15.7 cm дијаметар
  • Капацитет: 1.5 L
Затвори

Entree – чаша за пиво

885 ден
Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот