Showing all 3 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

La Classica – сет од прибор за јадење (30 п.)

27.890 ден
  • Материјал на изработка: 18/10 нерѓосувачки челик
Затвори

La Classica Gold – сет од прибор за јадење (30 п.)

83.790 ден
  • Материјал на изработка: 18/10 нерѓосувачки челик

La Classica Nuova – сет од 4 прстени за салвети

2.690 ден
Материјал на изработка: стакло Димензии: 6,2 см дијаметар