Showing all 4 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Boston coloured – длабок сад

1.750 ден
Стаклен длабок сад, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава. Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност

Boston Coloured – чаша за црвено вино

1.390 ден
  • Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
  • Димензии: 18.3 x 18.3 x 17.6 cm
  • Капацитет: 310 ml
Затвори

Boston coloured – чаша за шампањ

1.690 ден
Чаша со црвено вино со екстравагантна дијамантска шема за љубители на шампањ, идеално за летни вечери на балконот или празнична
Затвори

Boston coloured – чинија

1.690 ден
  • Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
  • Дијаметар: 21 см