Boston Coloured – чаша за црвено вино

1.520 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Димензии: в:13,2 см дијаметар: 8,8 см
Капацитет: 310 ml

Нема на залиха

SKU: 1173090020 Категории: ,

Description

Чаша за црвено вино со екстравагантна дијамантска шема за љубители на вино, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Димензии: в:13,2 см дијаметар: 8,8 см
Капацитет: 310 m

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Boston Coloured – чаша за црвено вино

1.520 ден

Нема на залиха