Spring

Filters
Done
 • Out of Stock
  1.719 ден

  Димензии: 10,5 cm

 • -20% Off
  2.626 ден

  Димензии: 24.2 x 24.2 x 4.1 cm

 • -20% Off
  1.719 ден
  • Дијаметар: 14 cm
  • Висина: 7 cm
  • Капацитет: 0.6 l
 • -20% Off
  2.066 ден

  Шармантна чинија за вечера со разиграна цветна декорација како идеал за секојдневниот живот или на велигденската трпеза.Големината е погодна за послужување разни јадења, совршено комбинирана со колекцијата Spring Awakening. Димензија: 27 x 27 x 2.1 cm

 • Out of Stock
  2.758 ден

  Дијаметар: 20 cm

 • -20% Off
  3.451 ден

  Дијаметар: 20 cm

 • -20% Off
  1.719 ден

  Дијаметар: 22 cm

 • -20% Off
  1.932 ден

  Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокичиња и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Малиот сад од Spring Awakening е совршен за слатки задоволства, вкусни прилози за вашиот велигденски ручек или софистицирани десерти. Уживајте во Велигден со вашето семејство. Материјал:…

 • -20% Off
  3.451 ден

  Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокиче и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Големиот сад од Spring Awakening е совршен за слатки задоволства, вкусни прилози за вашиот велигденски ручек или софистицирани десерти. Уживајте во Велигден со вашето семејство. Материјал:…

 • -20% Off
  2.066 ден

  Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокиче и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Големиот сад од Spring Awakening е совршен за слатки задоволства, вкусни прилози за вашиот велигденски ручек или софистицирани десерти. Уживајте во Велигден со вашето семејство. Материјал:…

 • -20% Off
  1.039 ден

  Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокичиња и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Послужете мали задоволства со вашето кафе на чинијата од пролетното будење. Доаѓа во кутија за велигденски подарок. Уживајте во Велигден со вашето семејство. Материјал: Премиум порцелан…

 • Out of Stock
  3.451 ден

  Чинија за јајца со прекрасен пролетен мотив Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокичиња и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Чинија за јајца со генијални прегради од колекцијата Spring Awakening е софистициран начин за послужување за Велигден. Доаѓа во…

 • -20% Off
  1.373 ден

  Шолја со цветен пролетен декор Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со магичната колекција Spring Awakening. Прекрасните цветови на првите пролетни цвеќиња изгледаат особено живописни наспроти чистиот бел порцелан, создавајќи носталгично чувство на благосостојба на Велигден и пошироко. Уживајте во кафе, чај, топло чоколадо, лате или капучино од оваа елегантна…

 • -20% Off
  1.373 ден

  Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокичиња и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Шолјата за кафе од Spring Awakening е совршена за уживање во свежо сварено кафе во соодветен стил. Доаѓа во кутија за велигденски подарок. Уживајте во Велигден…

 • Out of Stock
  1.112 ден

  Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со магичната колекција Spring Awakening. Прекрасните цветови на првите пролетни цути фрлаат енергична светлина врз чистиот бел порцелан, ширејќи носталгично чувство на удобност, и тоа не само во Велигден. Висококвалитетните минијатурни верзии се исто така волшебни оригинални украсни идеи. Димензии: 10 см

 • Out of Stock
  5.352 ден

  Повелете на сентиментален Велигден со Villeroy & Boch! Внатрешните мотиви на нашата колекција Spring Fantasy покажуваат посебни велигденски зајачиња кои летаат низ носталгичен свет полн со пролетен дух. Идеален како централен дел на вашата велигденска трпеза, идеја за украсување и љубовен подарок. Без разлика дали се нарциси, лалиња или други…