Spring Awakening – чинија за јајца

2.790 ден

Out of Stock

Дијаметар: 20 cm

Нема на залиха

SKU: 1486383592 Категории: , ,

Description

Порцеланска чинија за четири јајца со фигурини од петел и кокошка. Може да се користи и за сервирање на натопи и додатоци како што се рен, цвекло или мајонез.

Дијаметар: 20 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - чинија за јајца

2.790 ден

Нема на залиха