Бокали

6 Products

Filters
Done
 • -35% Off
  1.999 ден
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 17.5 cm x 18.5 cm дијаметар
  • Капацитет: 1 L
 • Out of Stock
  3.290 ден
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 23 cm
  • Капацитет: 1.5 L
 • Out of Stock
  3.540 ден
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 25 cm x 15.7 cm дијаметар
  • Капацитет: 1.5 L
 • - 40 % Off
  1.194 ден8.990 ден
  • Димензии: 135cm x 170cm; 150cm x 200cm; 135cm x 220cm; 150cm x 250cm; 150cm x 300cm; 150cm x 350cm; 50cm x 140cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: изберете од сликата
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира
 • 3.990 ден

  Прекрaсен декантер за фини вина Maxima е уникатна гурманска палета на стакла чиишто посебни форми одговараат на карактеристичните барања на различните пијалоци – за совршено искуство со пиење секој ден. Виното може целосно да ги развие своите фини ароми во гарафата Maxima. Во комбинација со соодветните чаши за вино од…

 • 2.240 ден

  Колекцијата Ovid се залага за едноставен и класичен дизајн. Безвременски изглед го прави опсегот совршен за повеќето прилики и стилови. Овие четири чаши со вода од Овид се совршени за секојдневна употреба, за појадок, ручек или вечера. Материјал: кристално стакло Капацитет: 420 ml