Loft Чаршаф

1.990 ден8.990 ден

  • Димензии: 135cm x 170cm; 150cm x 200cm; 135cm x 220cm; 150cm x 250cm; 150cm x 300cm; 150cm x 350cm; 50cm x 140cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: изберете од сликата
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

  • Димензии: 135cm x 170cm; 150cm x 200cm; 135cm x 220cm; 150cm x 250cm; 150cm x 300cm; 150cm x 350cm; 50cm x 140cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: изберете од сликата
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Големина

135 cm x 170 cm, 135 cm x 220 cm, 150 cm x 200 cm, 150 cm x 250 cm, 150 cm x 300 cm, 150 cm x 350 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loft Чаршаф

Select Options
Исчисти