Bistro Mallorca Чаршаф

1.990 ден

Out of Stock
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 30 степени
  • Димензии: 90 cm x 90 cm

Нема на залиха

SKU: 5910440 Категорија:

Description

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 30 степени
  • Димензии: 90 cm x 90 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bistro Mallorca Чаршаф

1.990 ден

Нема на залиха