Colourful Spring – декоративен чаршаф за маса

2.890 ден

Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер
Димензии: 143 cm x 49 cm

3 на залиха

SKU: 1486636150 Категории: ,

Description

Декоративен чаршаф кој ќе ви помогне да создадете стил и контраст на масата. Може да биде употребен за секоја специјална прилика, а особено одговара со производите од истоимената колекција. Се одржува во машина, на температура до 40°.

Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер
Димензии: 143 cm x 49 cm

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring – декоративен чаршаф за маса

2.890 ден

3 на залиха