Colourful Spring – чинија 27cm

1.590 ден

32 на залиха

SKU: 1486632620 Категории: , ,

Description

Безвременски убавата колекција „Шарена пролет“ ќе ве воодушевува во текот на целата година со деликатните кокичиња и разнобојни пеперутки кои даваат на колекцијата весели бои и го осветлуваат секој момент.

Уживајте во овој пролетен дизајн секој ден одново.

Дијаметар: 27 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fourteen + fifteen =

Colourful Spring – чинија 27cm

1.590 ден

32 на залиха