Anmut Platinum – чинија

9.290 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 32 cm

3 на залиха

SKU: 1046362810 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 32 cm

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Anmut Platinum - чинија

9.290 ден

3 на залиха