Anmut Platinum – чинија за салата

3.429 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22 cm дијаметар

12 на залиха

SKU: 1046362650 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба, а особено за салати. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 22 cm дијаметар

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Anmut Platinum - чинија за салата

3.429 ден

12 на залиха