Anmut Gold – длабока чинија

3.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 24 cm дијаметар

24 на залиха

SKU: 1046532700 Категории: ,

Description

Порцеланскa длабока чинија, идеална за послужување на супа или чорба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 cm дијаметар

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Gold – длабока чинија

3.090 ден

24 на залиха