Showing 1–12 of 27 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Amazonia Gifts – подметач за чаша

1.690 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 11 cm

Amazonia Gifts – прстен за салвета

1.490 ден
Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензија: 6.5 x 2 x 5 cm
Затвори

Anmut – држач за чинии

2.790 ден
 • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик
Затвори

Anmut Gold – пепеларник

5.590 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан
 • Димензија: 17 cm x 21 cm
Затвори

Artesano Original – даска за сечење/сервирање на храна

4.190 ден
 • Материјал на изработка: Дрво
 • Димензии: 51 cm x 25 cm
Затвори

Artesano Original – држач за чинии

9.090 ден
Дрвен држач за чинии, за екстремно елегантна и убава претстава на чиниите. Се одржува рачно. Совршена изработка и богатство на

BBQ Passion – сет од 6 стапчиња за ражничи

1.390 ден
 • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик
 • Димензии: 30 cm
New
Затвори

Blumen Навлака за перница

1.490 ден
Димензии: 45 cm x 45 cm Материјал: 100% памук
New
Затвори

Funchal Blumen Навлака за перница

1.490 ден
 • Димензии: 45 cm x 45 cm
 • Материјал: 100% памук
 • Се пере на 40 степени
New
Затвори

Funchal Vogel Навлака за перница

1.490 ден
 • Димензии: 45 cm x 45 cm
 • Материјал: 100% памук
 • Се пере на 40 степени
Затвори

La Classica Contura – пепеларник

6.990 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан
 • Димензија: 17 cm x 21 cm
 • Капацитет: 330 ml
Затвори

La Classica Nuova – сет од 4 прстени за салвети

2.690 ден
Материјал на изработка: стакло Димензии: 6,2 см дијаметар