Easter Accessories – салфети

379 ден

Out of Stock

Димензии: 33 x 33 cm

Нема на залиха

SKU: 3590720029 Категории: , ,

Description

Пакетче од 20 хартиени салфети.

Димензии: 33 x 33 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Easter Accessories - салфети

379 ден

Нема на залиха