Anmut – држач за чинии

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик

2 на залиха

SKU: 1045457865 Категории: ,

Description

Држач за чинии изработен од нерѓосувачки челик, на три нивоа.

Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик

Anmut колекцијата е инспирирана од дизајнот на Villeroy & Boch од 1920-та година, создавајќи производи во модерни ремек-дела. Едноставни и чисти линии и елегантна безвременска форма – така може да се опише оваа колекција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut - држач за чинии

2.790 ден

2 на залиха