Anmut – држач за чинии

Out of Stock

2.232 ден

  • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик

Нема на залиха

SKU: 1045457865 Категории ,

Опис

Држач за чинии изработен од нерѓосувачки челик, на три нивоа.

Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик

Anmut колекцијата е инспирирана од дизајнот на Villeroy & Boch од 1920-та година, создавајќи производи во модерни ремек-дела. Едноставни и чисти линии и елегантна безвременска форма – така може да се опише оваа колекција.

Anmut - држач за чинии

2.232 ден

Нема на залиха