Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Ivorie – длабока чинија

4.190 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан Дијаметар:  24 см
New
Затвори

Ivorie – сад за салата

9.190 ден
Овој сад е дел од елегантната и луксузна колекција Ivoire на Villeroy & Boch. Изработен од фин и благороден порцелан
Затвори

Ivorie – сад за шеќер

5.690 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан
 • Димензии: 15 x 13 x 20 см
Затвори

Ivorie – тацна за шолја за кафе

1.679 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан
 • Димензии: 21.6 x 23.4 x 13 см
 • Капацитет: 200 мл
Затвори

Ivorie – чајник (1,35л)

14.299 ден
Капацитет: 1,35 л (за 6 лица)

Ivorie – чинија (27 см)

4.190 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан Дијаметар:  27 см

Ivorie – чинија за салата

3.690 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан Дијаметар:  27 см
Затвори

Ivorie – чинија за сервирање, 35 см

13.290 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан
 • Димензии: 35 x 35 x 7 см
Затвори

Ivorie – шолја за кафе (200мл)

2.690 ден
 • Материјал на изработка: Премиум порцелан
 • Димензии: 21.6 x 23.4 x 13 см
 • Капацитет: 200 мл