Ivorie – тацна за шолја за кафе

1.259 ден

-25% Off
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21.6 x 23.4 x 13 см
  • Капацитет: 200 мл

6 на залиха

SKU: 1043901310 Категории: , ,

Description

Тацната за шолја за кафе е дел од елегантната и луксузна колекција Ivoire на Villeroy & Boch. Изработен од фин и благороден порцелан од висококвалитетна слонова коска, кој воодушевува од успешната комбинација на бело и крем, како и од убавиот модел. Секој елемент од овој асортиман го краси златно палто што го прави да изгледа уште полуксузно. Колекцијата совршено се вклопува во класична атмосфера, како и во класичниот модерен стил.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17,5 x 17 x 7,3 см

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ivorie - тацна за шолја за кафе

1.259 ден

6 на залиха