Artesano Original – тацна за шолја за кафе

1.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 17 cm дијаметар

6 на залиха

SKU: 1041301220 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17 cm дијаметар

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Artesano Original – тацна за шолја за кафе

1.190 ден

6 на залиха