Showing all 2 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Mademoiselle – прибор за јадење (30п)

11.990 ден
Тркалезни линии и деликатно втиснување на рачката и даваат елегантен, женствен допир на колекцијата прибор за јадење Мадемоиселле. Изработен од
Затвори

Mademoiselle – прибор за јадење (68п)

35.990 ден
Тркалезни линии и деликатно втиснување на рачката и даваат елегантен, женствен допир на колекцијата прибор за јадење Мадемоиселле. Изработен од