Mademoiselle – прибор за јадење (68п)

35.990 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1263599081 Категории: , ,

Description

Тркалезни линии и деликатно втиснување на рачката и даваат елегантен, женствен допир на колекцијата прибор за јадење Мадемоиселле. Изработен од нерѓосувачки челик приборот е безбеден за миење во машина за садови садови.
Комплетот доаѓа во привлечна картонска кутија со слика на производот. Овој сет од 30 парчиња е совршена основа за секоја пригода. Искусете го светот на дизајнот со Mademoiselle.

Комплетот се состои од
12x големи лажици
12x големи вилушки
12x ножеви
12x кафени лажици
12x вилушки за торти
1 лажица за сервирање торта
1 кутлача
1 лажица за сладолед
1 лажица за сервирање
1 лажица за салата
1 вилушка за салата
1 лажица за сос
1 голема вилушка за месо

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mademoiselle - прибор за јадење (68п)

35.990 ден

Нема на залиха