Ovid – сет 4 чаши за црвено вино

1.660 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1172098110 Категории: ,

Description

Колекцијата  Ovid се залага за едноставен и класичен дизајн. Нејзиониот безвременски изглед го прави опсегот совршен за повеќето прилики и стилови. Чашите за вино и вода се привлечни особено за за љубителите на класичен дизајн. Без разлика дали сакате суво Chianti, полно Бордо или лесен Дорнфелдер – послужете го омиленото вино во стил во четирите чаши со црвено вино од Овид. Поканете ги пријателите да уживаат во виното со стил.

 

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 580 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ovid - сет 4 чаши за црвено вино

1.660 ден

Нема на залиха