La Divina – сет од 4 чаши за бело вино

3.790 ден

1 на залиха

SKU: 1136678120 Категории: ,

Description

Одликувајќи се со елегантен, безвременски дизајн, колекција La Divina е нешто создадено за софистицирани вкусови и стилски прилики. Деликатното стакло надополнето со бело вино е грациозно и суптилно елегантно. Служете вино во ваш стил.

Материјал:  Кристално стакло
Капацитет: 650 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Divina - сет од 4 чаши за бело вино

3.790 ден

1 на залиха