Ovid – сет 4 чаши за вода

1.660 ден

1 на залиха

SKU: 1172098140 Категории: ,

Description

Колекцијата Ovid се залага за едноставен и класичен дизајн. Безвременски изглед го прави опсегот совршен за повеќето прилики и стилови. Овие четири чаши со вода од Овид се совршени за секојдневна употреба, за појадок, ручек или вечера.

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 420 ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ovid - сет 4 чаши за вода

1.660 ден

1 на залиха