Ovid – сет 4 чаши за шампањ

1.660 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1172098130 Категорија:

Description

Колекцијата Ovid се залага за едноставен и класичен дизајн. Нејзиниот безвременски изглед го прави опсегот совршен за повеќето прилики и стилови. Чашите за вино и вода се привлечни особено за за љубителите на класичен дизајн. Ниту една забава не е комплетна без чаша пенливо вино. Добро пенливо вино е двојно подобро со чашите за шампањско од колекцијата Овид. Поканете ги пријателите да уживаат во виното со стил.

Материјал: Кристално стакло
Капацитет: 245 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ovid - сет 4 чаши за шампањ

1.660 ден

Нема на залиха