Ovid – сет 4 чаши за бело вино

1.660 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1172098120 Категорија:

Description

Колекцијата Ovid се залага за едноставен и класичен дизајн. Нејзиниот безвременски изглед го прави опсегот совршен за повеќето прилики и стилови. Чашите за вино и вода се привлечни особено за за љубителите на класичен дизајн. Без разлика дали со аспарагус или риба – послужете го омиленото вино во стил во четирите чаши за бело вино од Овид.
Поканете ги пријателите да уживаат во виното во стил.

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 380 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ovid - сет 4 чаши за бело вино

1.660 ден

Нема на залиха