Boston coloured – чаша за шампањ

1.690 ден

4 на залиха

SKU: 1173090082 Категории: ,

Description

Чаша со црвено вино со екстравагантна дијамантска шема за љубители на шампањ, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

  • Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
  • Димензии: 12,5 cm
  • Капацитет: 0,4 l

Boston Colored е серија на кристални садови во неколку бои со дизајн на ретро стил. Сина, зелена, интензивна црвена боја – изберете ја омилената боја или комбинирајте какви било елементи – исто така со основната, транспарентна колекција. Играта на рефракционирани светлосни зраци во кристалот ќе го привлече вниманието на сите.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Boston coloured - чаша за шампањ

1.690 ден

4 на залиха