Boston Coloured – чаша

1.739 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Димензии: 16.2 cm
Капацитет: 400 ml

Нема на залиха

SKU: 1173090110 Категории: ,

Description

ЧашаМатеријал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Димензии: 12 x 6 x 4 cm
Капацитет: 230 ml со екстравагантна дијамантска шема за љубители на вино, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај

Димензии: висина: 16.2 cm
Капацитет: 400 ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Boston Coloured – чаша

1.739 ден

Нема на залиха