La Divina – сет од 4 чаши за црвено вино

3.499 ден

Материјал:  Кристално стакло
Капацитет: 470 ml

2 на залиха

SKU: 1136678110 Категории ,

Опис

Одликувајќи се со елегантен, безвременски дизајн, колекција La Divina е нешто создадено за софистицирани вкусови и стилски прилики. Деликатното стакло надополнето со црвено вино е грациозно и суптилно елегантно. Служете вино во ваш стил.

Материјал:  Кристално стакло
Капацитет: 470 ml
Безбедни за во машина за миење садови

La Divina - сет од 4 чаши за црвено вино

3.499 ден

2 на залиха