Boston Coloured – чаша за црвено вино

1.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
  • Димензии: 18.3 x 18.3 x 17.6 cm
  • Капацитет: 310 ml

Нема на залиха

SKU: 1173090022 Категории: ,

Description

Чаша со црвено вино со екстравагантна дијамантска шема за љубители на вино, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

 

  • Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
  • Димензии: 18.3 x 18.3 x 17.6 cm
  • Капацитет: 310 ml

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Boston Coloured - чаша за црвено вино

1.390 ден

Нема на залиха