Boston Coloured – чаша за бело вино

1.520 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Димензии: 12 x 6 x 4 cm
Капацитет: 230 ml

Нема на залиха

SKU: 1173090030 Категории: ,

Description

Чаша за бело вино со екстравагантна дијамантска шема за љубители на вино, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
Димензии: 12 x 6 x 4 cm
Капацитет: 230 ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Boston Coloured - чаша за бело вино

1.520 ден

Нема на залиха