Entree – сет од 4 чаши

Out of Stock

2.279 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
    Димензии: 103 mm дијаметар
    Капацитет: 570 мл

Нема на залиха

SKU: 1136587894 Категории ,

Опис

Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 103 mm дијаметар
Капацитет: 570 мл

Безбедна за во машина за миење садови.

Entree - сет од 4 чаши

2.279 ден

Нема на залиха