Украси

18 Products

Filters
Done
 • 2.758 ден

  Дали сакате да го украсите вашиот дом на Велигден со носталгично чувство или да им подарите на вашите најблиски подарок од срце? Лесно е со нашата колекција Bunny Tales. Покрај тоа, прекрасните порцелански фигури и украси доловуваат многу мотиви од колекцијата Spring Fantasy, што ги прави совршени за мешање и…

 • 2.758 ден

  Дали сакате да го украсите вашиот дом на Велигден со носталгично чувство или да им подарите на вашите најблиски подарок од срце? Лесно е со нашата колекција Bunny Tales. Покрај тоа, прекрасните порцелански фигури и украси доловуваат многу мотиви од колекцијата Spring Fantasy, што ги прави совршени за мешање и…

 • 2.999 ден

  Дали сакате да го украсите вашиот дом на Велигден со носталгично чувство или да им подарите на вашите најблиски подарок од срце? Лесно е со нашата колекција Bunny Tales. Покрај тоа, прекрасните порцелански фигури и украси доловуваат многу мотиви од колекцијата Spring Fantasy, што ги прави совршени за мешање и…

 • 1.672 ден

  Колекцијата „Зајачки бајки“ е прекрасно семејство зајци кои заедно го слават Велигден. Браќа и сестри Ана, Макс и Пол им дозволија на нивните фантазии да дивеат додека играат и сликаат јајца со помош на нивната мајка Ема и дедо Ханс. Димензии: 5 x 6 x 12,5 cm

 • 3.432 ден

  Велигденски порцелан со љубов дизајниран – Годишното велигденско издание од Villeroy & Boch. Традиција и модерност од 1748 година. Мало парче порцелан за максимално уживање на Велигден. Велигденско издание јајце импресионира со своите фини украсни детали и е идеален подарок и за колекционерите и за љубителите на декорацијата! Украсете го…

 • Out of Stock
  7.055 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16 cm x 13 cm x 16 cm
 • -20% Off
  5.646 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 20 cm x 17 cm x 23 cm
 • Out of Stock
  7.660 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 36 cm x 14 cm x 17 cm
 • -20% Off
  3.587 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 15 cm x 14 cm x 14 cm
 • Out of Stock
  5.642 ден

  Материјал на изработка: Премиум порцелан
  Димензии:  23 x 17 x 17 cm

 • -20% Off
  4.227 ден

  Оваа колекција на украси Christmas Toys комбинира носталгични моменти и модерен дизајн во празнична атмосфера. Идеална како декорација во вашиот дом за време на празниците или пак како подарок. Уживајте во празничната магија со овој новогодишен украс и вашите најмили. Димензии: 13x13x17 cm. Материјал: порцелан

 • Out of Stock
  4.490 ден

  Кокичињата се првите гласници на пролетта. Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со нежни цвеќиња и шарени пеперутки од колекцијата Colourful Spring. Малата тегла со фигура на пеперутка од Colourful Spring е токму она за чување бисквити, слатки и друго. Благодарение на силиконскиот прстен, теглата совршено се затвора и содржината…

 • Out of Stock
  1.943 ден
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 6.3 cm
 • Out of Stock
  1.390 ден

  Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со магичната колекција Spring Awakening. Прекрасните цветови на првите пролетни цути фрлаат енергична светлина врз чистиот бел порцелан, ширејќи носталгично чувство на удобност, и тоа не само во Велигден. Висококвалитетните минијатурни верзии се исто така волшебни оригинални украсни идеи. Димензии: 10 см

 • -20% Off
  2.677 ден

  Сет од 3 порцелански украси во божиќен дизајн. Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 3 x 6 cm Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото.…

 • -20% Off
  2.677 ден

  Сет од 3 порцелански украси во божиќен дизајн. Материјал на изработка: Премиум порцелан Димензии: 4 x 7 cm Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото.…