Bunny Tales – кутија, Anna paint

2.758 ден

2 на залиха

SKU: 1486626487 Категории , ,

Опис

Дали сакате да го украсите вашиот дом на Велигден со носталгично чувство или да им подарите на вашите најблиски подарок од срце? Лесно е со нашата колекција Bunny Tales. Покрај тоа, прекрасните порцелански фигури и украси доловуваат многу мотиви од колекцијата Spring Fantasy, што ги прави совршени за мешање и усогласување едни со други.

Димензии: 11 x 6.5 x 10 см

Bunny Tales - кутија, Anna paint

2.758 ден

2 на залиха