Mademoiselle – прибор за јадење (30п)

11.990 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1263599057 Категории: , ,

Description

Тркалезни линии и деликатно втиснување на рачката и даваат елегантен, женствен допир на колекцијата прибор за јадење Мадемоиселле. Изработен од нерѓосувачки челик приборот е безбеден за миење во машина за садови садови.
Комплетот доаѓа во привлечна картонска кутија со слика на производот. Овој сет од 30 парчиња е совршена основа за секоја пригода. Искусете го светот на дизајнот со Mademoiselle.

Комплетот се состои од
6x лажици за маса
6x маса вилушки
6x Ножеви за маса
6x кафе лажици
6x вилушки за торти

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mademoiselle - прибор за јадење (30п)

11.990 ден

Нема на залиха