Manufacture Collier Blanc – чинија за сервирање

4.290 ден

1 на залиха

SKU: 1016813840 Категории: , ,

Description

Садот е совршен како централно место на масата. Дизајнот врежан во порцеланот е инспириран од бисер накит Коко Шанел – редови кружни вдлабнатини го опкружуваат садот, украсувајќи го како ѓердан.

Чиниите од колекцијата Collier Blanc се дел од колекцијата инспирирана од дизајнерите на накит. Вистинските скапоцени камења, сепак, сјаат и го привлекуваат вниманието, додека матната површина на садовите им дава деликатес.

Димензии: 28 х 8 см

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Collier Blanc - чинија за сервирање

4.290 ден

1 на залиха