MetroChic – длабок сад

3.249 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 15 cm дијаметар
  • Капацитет: 600 ml

4 на залиха

SKU: 1046521900 Категории: ,

Description

Порцелански длабок сад, кој има повеќенаменска употреба како на пример: мусли, салати, десерти и слично. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 15 cm дијаметар
Капацитет: 600 ml

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic - длабок сад

3.249 ден

4 на залиха