Sea Flowers навлака за перница

1.690 ден

Out of Stock

Декорирајте го вашиот кревет со Sea Flowers навлака за перница која ќе го направи вашиот дом да изгледа уште помодерно и пософтифицирано!

Нема на залиха

Description

Декорирајте го вашиот кревет со Sea Flowers навлака за перница која ќе го направи вашиот дом да изгледа уште помодерно и пософтифицирано!

Главни карактеристики на Sea Flowers навлака за перница:
Димензии: 50 х 50 cm.

Дополнителни карактеристики на Sea Flowers навлака за перница:
Материјал: 65% памук, 35% полиестер;
Одржување: се пере на 30 степени.

Категории:

___

Decorate your bed with the Sea Flowers pillowcase that will make your home look even more modern and sophisticated!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Sea Flowers навлака за перница

Sea Flowers навлака за перница

1.690 ден

Нема на залиха