Sea Flowers навлака за перница

1.690 ден

Out of Stock
  • Димензии: 50 х 50 см
  • Материјал: 65% памук, 35% полиестер
  • Се пере на 30 степени
  • Лесно се комбинира

Нема на залиха

SKU: 2768840 Категорија:

Description

  • Димензии: 50 х 50 см
  • Материјал: 65% памук, 35% полиестер
  • Се пере на 30 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Sea Flowers навлака за перница

1.690 ден

Нема на залиха